KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14298143
nr 1429 8143
Kenneth Abrahamsson
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, "Möte på cykelbanan". Signerad, daterad 2002. Olja på duk, 50x61 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Kenneth Abrahamsson, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:30:45
29/10 14:49:55
Kenneth Abrahamsson
Läs mer om Kenneth Abrahamsson